To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Przy okazji Walnego - sprzęt

Anonymous - 2010-02-28, 20:02
Temat postu: Przy okazji Walnego - sprzęt
Hej,

A może by tak korzystając z obecności na lotnisku popracować trochę przy sprzęcie? Niby to dopiero poczatek marca, ale potem NAGLE okazuje się, że jest już początek czerwca, a my "w lesie". Można zmontować kilka szybowców - tych które nie wymagają jakichś szczególnych prac dodatkowych, a przy okazji zrobić listę prac, z podziałem ról, dla kolejnych szybowców. Co Wy na to?

Pozdrawiam

Marian

Pawel/Digit - 2010-03-03, 00:17

Hej,

wg mnie to świetny pomysł. Planuję przyjechać w sobotę i chciałbym trochę popracować przy sprzęcie. Czym szybciej uda nam się wszystko przygotować tym lepiej - pozostanie czekać na pogodę! :) To kto jeszcze się pojawi? ;)

Pozdrawiam,
Paweł

Vex - 2010-03-03, 15:39

W sobotę będziemy ja z Jackiem i na pewno też pomożemy. O której planujecie przyjechać w sobotę ?
Anonymous - 2010-03-03, 17:26

Tak bez fanatyzmu :-) Myślę, że dojadę koło 11-tej - na pewno przed południem...
Piotr Chuchmała - 2010-03-03, 18:32

skoro bez fanatyzmu to ja też będę ok południa :)
Karol Pawlicki - 2010-03-04, 08:58

Hejka.

Jesli sie nic nie zmieni to bedziemy też oboje z Beatą, ale raczej nie wcześniej jak koło 14tej. Planuję przyłączyć się do prac na sprzęcie a pod wieczór wystartować z taktyką. Niestety nie mam rzutnika (ekran z powodzeniem można zastąpić ścianą a pewnie jakiś staroć w klubie też się znajdzie) - ktos pomoże?

Pozdrawiam
KP

Anonymous - 2010-03-04, 17:05

Spróbuję jakiś rzutnik wypożyczyć z pracy. Ma być taki na rzucanie z komputera?
Lukasz Pantula - 2010-03-04, 18:23

Ja się zabieram z mr Maryanem :) Do zobaczenia w sobotę.
(rozumiem, że raczej nie latamy?)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group