To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Pierwsze wiosenne działania na lotnisku.

MKieliszek - 2010-03-21, 16:03
Temat postu: Pierwsze wiosenne działania na lotnisku.
Witam kolegów.
W dniu wczorajszym zostały rozpoczęte pierwsze działania techniczne przy naszym sprzęcie.Został zdemontowany puchacz gdzie zostaną przeprowadzone prace naprawcze przy podwoziu, wyczepach i trymerze.Przygotowywany jest także Jak-12 oraz Pirat 3112.Prawdopodobnie w następną sobotę 27.03 będzie przeglądany pozostały sprzęt szybowcowy pod nadzorem technicznym z Rybnika.Wczorajsza sprawa rozmontowywania Puchacza nie była do końca pewna dlatego nie ogłaszano pomocy dla członków sekcji szybowcowej.I teraz jeśli w następną sobotę będzie potwierdzone przeglądanie sprzętu PROSZĘ o potwierdzenie przyjazdu chętnych do pomocy.

BKieliszek

MKieliszek - 2010-03-22, 00:22

Chcę poinformować, że prezes potwierdził prace techniczne W.Nowaka przy naszych szybowcach w dniu 27 i 28 marca (sobota i niedziela).Pomoc mile widziana.Proszę o akcesy.

SSS B.Kieliszek

Karol Pawlicki - 2010-03-24, 07:55

Czołem.

Niestety z powodów rodzinnych nie mogę w sobotę i niedzielę.
Zamierzam jednak jechać na lotnisko w piątek z samego rana i wracam późnym wieczorem. Jak ktoś ma ochotę się zabrać zapraszam, miejsc wolnych jest 4.
W planie mam popracowanie przy DL ale jak będzie coś innego do zrobienia też się dołączę.

Pozdrawiam
KP



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group