To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Co sie w klubie kręci - Jesienny konkurs fotograficzny

Marian - 2010-10-14, 21:36
Temat postu: Jesienny konkurs fotograficzny
Mili,

Długie jesienne wieczory sprzyjają rozmyślaniom o tym, co w sezonie było najfajniejsze. Proponuję w związku z tym zorganizowanie mini konkursu na naj... (śmieszniejszą, zaj...strzą, fajniejszą, piękniejszą itd.) fotkę szybowcową ASW w tym sezonie. Można zgłaszać fotki swoje, obce (byle nie naruszać praw autorskich :-) ), a tym, którym brakuje lepszych źródeł zalecam skorzystanie z galerii z Zawodów SMP, albo w ostateczności ze zdjęć z marian.waw.pl :-) .

System jest prosty: każdy aktywny uczestnik forum wysyła na mojego maila JEDNO zdjęcie, które uważa za NAJ... Ja to wrzucam na marian.waw.pl w galerii Konkurs, a o wstępnym miescu w konkursie zadecyduje liczba wejść na fotkę (licznik). Dziesięć zdjęc o największej liczbie wejść weźmie udział w ścisłym finale (głosowanie w pliku, który - mam nadzieję - wygeneruje Mr Tuła). Można wskazać trzy najlepsze zdjęcia dając punkty od 1 do 9. Trzy najlepsze fotki zawisną w eksponowanych miejscach w Porcie, a dwanaście znajdzie swoje miejsce w kalendarzu ASW na 2011 rok, który podejmuję się wydać.

Zdjęcia nie muszą koniecznie zawierać zdjęć szybowców lub ładnych widoczków, ale rezerwuję sobie prawo nie uwzględniania propozycji zawierających treści obraźliwe, obsceniczne lub propagujące różnego rodzaju używki :-)

Co Wy na to???

Pozdrawiam

Marian

Lukasz Pantula - 2010-10-14, 22:12

Doskonały pomysł. A przy okazji taki mały mini-konkursik: kto mi powie co jest nie tak z tym
zdjęciem

Pzdr

Mr T.

Marian - 2010-10-15, 11:05

A jakaś podpowiedź ...? Tam jest pięć zdjęć...
Lukasz Pantula - 2010-10-15, 15:28

Chodzi o zdjęcie z podpisem zagadka :-P
Marian - 2010-10-15, 16:48

Ja wiem, ale nie powiem, żeby znowu nie było, że psuję zabawę :-)
MKieliszek - 2010-10-16, 22:13

Hmmm ja tam nie wiem ale... :mrgreen: Może, co robi start koło windy :?: lub na odwrót co robi winda na starcie :?: :mrgreen: Czy to o to chodziło :?: :-D
Złośnica - 2010-10-18, 18:38

a do kiedy jest czas żeby wysłać NAJ... zdjęcie? bo się niestety nie doczytałam;)
Marian - 2010-10-18, 21:09

Bo też daty żadnej nie zaproponowałem. Myślę jednak, że nie będziemy czekać do końca kalendarzowej jesieni :-) . Możemy się umówić, że Andrzejki są datą końcową, ażeby na Mikołajki można było ogłosić zwycięzców...
agaska - 2010-10-20, 18:15

Lukasz Pantula napisał/a:
Doskonały pomysł. A przy okazji taki mały mini-konkursik: kto mi powie co jest nie tak z tym
zdjęciem

Pzdr

Mr T.


Winda + kwadrat, ale po tym jak widziałam windę holującą Żuka do portu, to już mnie nic nie zdziwi :P

P.S. Marianie - pomysł przedni!

Marian - 2010-10-20, 19:49

Czeszę szę, że pomyszł szę podoba, ale gdzie te zdjęcia??? na marian.waw.pl jest tylko pięć!!! Tyle dostałem :-(
Andrzej Moskal - 2010-10-22, 11:31

Lukasz Pantula napisał/a:
Doskonały pomysł. A przy okazji taki mały mini-konkursik: kto mi powie co jest nie tak z tym
zdjęciem

Pzdr

Mr T.

Andrzej Moskal - 2010-10-22, 11:33

W kompletność juniora wątpić można (Czy chodzi o ster wysokości ? )
Lukasz Pantula - 2010-10-22, 12:56

Na szczęście jest to tylko złudzenie wynikające z faktu, że ster jest zablokowany do transportu:)
Pzdr

Andrzej Moskal - 2010-10-28, 13:27

Czy więc konkurs jest rozwiązany?
Jeżeli tak to zwycięzca może w nagrodę zadać następne pytanie
(Co Wy na to?)

Marian - 2010-11-03, 08:43

Hejka,

Dodałem do marian.waw.pl kilka nowych fotek przesłanych przez koleżeństwo, ale ciągle mam wrażenie, że się średnio przykładacie do konkursu. Dobrze pamiętam kto się plątał po lotnisku z aparatem :-) i zacznę za chwilę imiennie wywoływać do tablicy :oops: Jak już pisałem wcześniej - jeżeli nie macie własnych fotek, to jest moja galeria, są zdjęcia w galerii z zawodów... Chodzi tylko o to, żeby KTOŚ, COŚ zgłosił, a nie żebym ja sam ex katedra wybrał najfajniejsze zdjęcia ;-) A zatem przypominam: do końca listopada propozycje na: marian.stalwol@gmail.com.

Pozdrawiam

Marian



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group