To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Pierwsze Wiosenne Porządki

Marian - 2011-02-09, 08:36

Dzięki Witek za deklarację, bo ja właśnie zacząłem się rozglądać po salonach za jakimś rodzinnym vanem - tylu mam już "difoltowych" pasażerów :-)
agaska - 2011-02-09, 23:51

W sobotę temp. odczuwalna na ICMie do -15... Ktoś tu wspominał o WIOSENNYCH porządkach? :D
Marian - 2011-02-10, 12:16

Mnie osobiśe bardziej martwi (po Czesku: Mrtvy) wiatr do 8m/s... Zwłaszcza w kontekście planów lotniczych...
Lukasz Pantula - 2011-02-10, 13:44

Ojtam ojtam
Jedziemy jak mniemam w sobotę?

Marian - 2011-02-10, 17:15

Też tak mniemam, jakkolwiek ostatnie dwa dni ledwo ruszam rękami i nogami. Do soboty powinienem ożyć...
DL - 2011-02-10, 19:11

Zaplanujcie się na dwa dni ;-)
Marian - 2011-02-11, 09:01

No ja niestety odpadam - dopadła mnie grypa (pewnie jednak nie "ptasia" :-) ) i na razie nie mam szans nawet na wyjście z domu...

Tak, że ja raczej w następny weekend...

MKieliszek - 2011-02-11, 09:21

Marian napisał/a:
No ja niestety odpadam - dopadła mnie grypa (pewnie jednak nie "ptasia" :-) ) i na razie nie mam szans nawet na wyjście z domu...


No i teraz do tej pogody jeszcze choroba :mrgreen: Na takie chwile ASW 27, 217 km w Alpach i można siedzieć, latać w Condora na multiplayerze :-D :-D :-D

Lukasz Pantula - 2011-02-11, 09:25

Oj Marian, pewnie czapki nie nosiłeś.....

Czyli na razie mamy Witka, który podejrzewam nie posiada minibusa żeby nas wszystkich zabrać.

Ma ktoś samochód jeszcze?

agaska - 2011-02-11, 11:26

A ile jest chętnych osób w takim układzie? Jacek, Tomek, Witek, Łukasz i ja? No to się chyba zmieścimy? Czy kogoś pominęłam?
Lukasz Pantula - 2011-02-11, 13:08

No dobra, w takim składzie możemy jechać bez problemu.
Tylko niech ktoś Witka uprzedzi (ja nie mam do niego telefonu:)

Witek Kardyś - 2011-02-11, 13:13

O kurcze, to będzie przynajmniej wesoło w pojeździe bo komfortowo to może niekoniecznie ale jakoś damy radę. Ja się już na wyjazd nastawiłem. Chętnie bym został na cały weekend ale jeśli demokratycznie zdecydujemy, że zostajemy tylko na sobotę to się dostosuję.
Fajnie by było się od ziemi oderwać ale pogoda nie wygląda zachęcająco.

Napiszcie kto jest chętny tylko na sobotę a kto na cały weekend to się postaramy dojść do porozumienia. Napiszcie też proponowaną godzinę wyjazdu. Ja mieszkam przy Wileńskim, ale mogę "pozbierać" ludzi z całej Warszawy.

Marian, zdrowiej szybko i nie zapominaj o czapce!

Witek Kardyś - 2011-02-11, 13:19

No to już jestem uprzedzony (dziwnie to zabrzmiało).
SSS B.Kieliszek - 2011-02-11, 13:26

Chciałbym być w sobotę i niedziele lecz praca zawodowa nie pozwala, mam I zmianę a w poniedziałek dyżur na lotnisku przy pilnowaniu lotniska z hangarem .

Marianku tobie do zdrowia to potrzeba "RumiAnka" - Rum do wypicia i osoby do natarcia butelką. Zdrowiej nam kolego.SSS. :-D .

SSS B.Kieliszek - 2011-02-11, 13:39

Na chwilę obecną w rejonie lotniska temperatura 2,5 stopnia , zachmurzenie całkowite , poda deszcz i wieje nieprzyjemny wiatr.Lotnisko namoknięte a w rejonie lotniska tak dużo wody, jak jeszcze nie było.Wczoraj było naprawdę ładnie , były cumulusy nisko , bo nisko ale były.Pozdrowienia .


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group