To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Planowanie

atka_r - 2011-10-17, 23:01

No niewykluczone, że przyjadę. :) jak ULC się postara. Chętnie się z kimś zabiorę bo nie cierpię jeździć w długie trasy. Z nudów zasypiam za kierownicą.
Marian - 2011-10-20, 09:50

Słuchajcie - coś słaby ten odzew na propozycję Wodza. Za tydzień byłoby pewnie jeszcze słabiej (okolice świąt) a potem zrobi się już naprawdę zimno plus krótki dzień i coraz mniej fajnie będzie działać przy sprzęcie. Do prac w ten weekend przydałoby się przynajmiej 10 osób, inaczej będzie trudno. Zachęcam do przybycia. Ja jadę w sobotę rano.

Pozdrawiam

Marian

Vex - 2011-10-20, 14:59

Tym razem niestety nie dam rady pomóc - pracuję przez weekend :-/
Marian - 2011-10-20, 16:27

Przynajmniej szczerze :-) Więcej szczerych negatywnych informacji i przynajmniej będziemy wiedzieli na czym stoimy.. Ja jadę na pewno w sobotę i pewnie tylko na sobotę, ale inni, którzy rozmyślają o przyjeździe może chcieliby wiedzieć kto będzie, a kto nie. Zachęcam ...:-)

m

Bartosz Segit - 2011-10-20, 17:50

Ja raczej nie dam rady chyba ze ktoś po południu w sobotę będzie jechał. W sobotę dopiero od kolo 13 byłbym wolny, niestety wcześniej mam testy językowe na uczelni;/
atka_r - 2011-10-20, 19:42

Marian
Jak zwykle, nie komunikatywny sms-owo jesteś. Daj sygnał. Ja bym się z Tobą zabrała ale będę wiedzieć jutro (piątek koło 10.00) Martwi mnie tylko, że dwie osoby, no trzy z wodzem to mniej niż mało!

Lukasz Pantula - 2011-10-21, 09:51

Sorry ale ja też nie mogę - mam szkolenie do 15 w sobotę.. i za tydzień również. Ewentualnie mogę się pisać na szybką akcję niedzielną.
Pzdr

Piotr Chuchmała - 2011-10-21, 15:28

Będę w sobotę, ale wieczorem muszę wracać.

Swoją drogą to o ile pamiętam współczynnik miał rozwiązać problem chęci do pomagania...

pzdr

Lukasz Pantula - 2011-10-21, 15:43

Poszła fama, że na nowy sezon liczy się od pierwszego listopada... :)
Karol Pawlicki - 2011-10-21, 17:04

W takim wypadku jest takie pytanie, czy ciągniemy temat do niedzieli?
Ja mogę ruszyć z Warszawy/Piaseczna w sobotę późnym popołudniem.
W takim układzie możliwy jest grill wieczorny a w niedzielę dalsze prace.
Mam 2 lub 3 miejsca w aucie. Do Stalowej w sobotę, spowrotem w niedzielę wieczorem.

Pozdrawiam
KP

orzech - 2011-10-21, 21:49

Niestety, plany się u mnie zmieniły. Musze być w sobotę w pracy, więc nie mogę Wam pomóc.
Marian - 2011-10-23, 16:06

No. Jakoś się udało nieco przestawić sytuację w Hangarze na standard zimowy: trzy Jantary (2B oraz KG i DL), dwa Piraty (Whisky i Zulu), Junior (KV) oraz Foka 5 stoją na kołkach. W całości został Junior Y7, Puchacz, Pirat Tango oraz Puchatek (ten ostatni z uwagi na brak drugiej i trzecie skrzynki narzędziowej oraz dużych dźwigów budowalnych :-) ) pozostały w jednym kawałku. Nie oznacza to, że przygotowania do Zimy (czy jak kto woli do następnego sezonu) już się zakończyły i za dwa tygodnie trzeba powtórzyć wizytę w Klubie. Może wtedy będzie nas nieco więcej :-) ???

Do zaobaczenia

Marian

Karol Pawlicki - 2011-10-23, 17:46

Zajechałem dzisiaj koło południa.
Pustki :-| , nikogo.
Nawet nie było z kim się przywitać. :cry:
ZIMA! :-?

DL - 2011-12-06, 23:35

Padła propozycja zorganizowania sylwestra na lotnisku. I mam nadzieję że byłoby to połączone z lotami najpierw sylwestrowymi a potem noworocznymi ;-) Co wy na to?

A tak przy okazji mam do Was biznesa. Jest taki konkurs dla dzieci i trzeba im trochę pomóc aby miały szanse go wygrać http://www.echodnia.eu/ap...T0303/661247910
Trzeba wysłać SMS o treści: pdk.st.21 na nr 71466 (koszt 1,22 z VAT) oraz oddać głos na SP12Stalowa1A tutaj http://www.echodnia.eu/ap...=PIERWSZAKI0303

Lukasz Pantula - 2011-12-07, 08:02

Hej,
Ja tradycyjnie nie planuje nic na sylwestra więc jestem wolny jakby co (narazie:).
Pzdr



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group