To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Planowanie

heniek - 2013-02-05, 23:32

cześć Wexel
o ile firma będzie istnieć to klepnąłem 01.03.GVA

Vex - 2013-02-06, 07:58

Super Heniu! Ja po prostu z innymi załogami boję się latać :-D ...a o firmę się nie martw. Zaraz przyjdzie do Was "nowy, stary" prezes Seba i wszystko będzie dobrze ;-)


Lukasz Pantula napisał/a:
Ustaw się w kolejce Panie...


Łukasz, ja niosę tylko pomoc ;-)

Lukasz Pantula - 2013-02-07, 19:36

A tak na serio Ewa to na razie wstrzymamy się z wyjazdami przynajmniej dopóki temperatura średnia w ciągu nocy nie wzrośnie powyżej zera :) albo wyciągarka się usprawni (co będzie wcześniej).
Oczywiście jak chcesz sobie zrobić wycieczkę do Warszawy do zapraszamy :)

ewas - 2013-02-07, 23:12

Dzięki panowie Gentlemani;), ale jak dzisiaj nasypało 30 cm śniegu to też zwątpiłam w wyjazd ;p
A w Warszawie akurat będe w przyszłym tygodniu ale tylko przejazdem na Okęcie:)

Vex - 2013-02-08, 10:07

ewas napisał/a:
A w Warszawie akurat będe w przyszłym tygodniu ale tylko przejazdem na Okęcie:)


Nie ma problemu. Jeśli będziesz w towarzystwie, to towarzystwo oddelegujemy do odprawy bagażu, a Ciebie zgarniemy na browarka :-) Nie ma to jak rozpocząć urlop od dużego, zimnego piwa :mrgreen:

kermit - 2013-02-08, 12:51

A czy zbłąkaną żabę też przyjmiecie?
ja też będę w warszawie w następnym tygodniu :)

Marian - 2013-02-08, 13:19

Zbłąkaną żabą w zimie trzeba się koniecznie zaopiekować. Jest to w końcu warunek niezbędny do podjęcia klasycznej próby odczarowania zaklętej, pięknej królewny ... :-)
Vex - 2013-02-08, 13:45

Cytat:
Zbłąkaną żabą w zimie trzeba się koniecznie zaopiekować.


O ile się wcześniej nie zagrzebie w błocie ;-) No to już wiemy kiedy organizujemy browarka. Marian? :mrgreen:

ewas - 2013-02-09, 21:05

Cytat:
Jest to w końcu warunek niezbędny do podjęcia klasycznej próby odczarowania zaklętej, pięknej królewny ...

To raczej nasza Żaba odczarowuje zwykle zaklętą królewnę... (czytaj windę) :D

Vex - 2014-01-31, 22:06

Hej,

co prawda pogoda nie zachęca (szczególnie podmuchy gorącego, wschodniego wiatru), ale może by tak powoli zaczynać odczarowywać aurę poprzez odczasowodoczasowe pojawianie się na lotnisku? Co powiecie o następnym weekendzie 8-9.02?


Vex - 2014-02-19, 11:53

Cześć,

od najbliższego weekendu zaczynam cotygodniowe pielgrzymki do EPST. Wyjazdy w sobotę rano lub piątki po pracy, powroty w niedzielę pod wieczór. Gdyby ktoś był chętny to zapraszam do wspólnej podróży, lub jeżeli ktoś będzie jechał swoim autem to i ja się chętnie podłączę.

yacek - 2014-07-24, 19:56

Planuję jechać jutro po pracy na lotnisko (weekend 26-27 lipca). Ktoś chce się zabrać? Albo ktoś jedzie i chce mnie zabrać? :) jakby co kontakt yacekk@gmail.com


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group