To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Co sie w klubie kręci - Mobilizacja TRWA!!!

Vex - 2012-01-09, 20:38
Temat postu: Mobilizacja TRWA!!!
Czołem drużyno!

rozmawiałem dzisiaj z Wodzem w temacie potrzeby zebrania się do końca stycznia w ekipę minimum 4-5 osób i pojawienia się na lotnisku celem zrobienia ile się da porządków w hangarze i garażu. Jak cześć z Was wie, w przyszłym sezonie chcemy mieć własne CAMO, a do tego jest niezbędna certyfikacja z ULCu. Musimy zrobić wszystko, aby Panu Inspektorowi się u nas podobało :-)

Ja niestety z powodów służbowych do końca stycznia wolny mam tylko następny weekend (14-15). Czy była by chętna ekipa do wyjazdu na te dwa dni? Podejrzewam, że pomoc nie pozostanie bez wpływu na prace społeczne, lub współczynnik, który jak wiadomo lepiej mieć mniejszy od samego początku latania ;-)

Marian - 2012-01-09, 20:54

Będę jechał w sobotę do Krynicy (Górskiej :-) ) i mogę pojechać przez Turbię, a więc w sobotę mogę pomóc :-)
Paweł Karasińsk - 2012-01-09, 22:24

jestem na miejscu i chętnie wygospodaruje troche czasu w weekend
DL - 2012-01-09, 22:59

Najlepiej by było gdyby we wszystkie weekendy stycznia była ekipa chętna do pracy. Jest sporo do zrobienia. Czym lepiej będziemy przygotowani do audytu tym szybciej jest szansa że zaczniemy nowy sezon a o to nam chyba chodzi. W naszym interesie jest aby Panom inspektorom tak jak napisał Tomek spodobało się za pierwszym razem. Takie kontrole mają to do siebie że nie zawsze kończą się jedną wizytą. Często pierwszy raz kończy się uwagami i wizytą np. za miesiąc w celu sprawdzenia czy zostały z nich wyciągnięte wnioski. My nie mamy na to czasu. Sami dobrze wiecie jak ważne jest pierwsze wrażenie. Z przygotowaniem musimy się wyrobić do końca stycznia.
Idealnie by było gdyby tematem zainteresowało się szersze grono pilotów tak aby każdego tygodnia była inna ekipa. Oczywiście jeśli ktoś chce i może być częściej to tylko czapki z głów.
Robota nie będzie należała do tych czystych trzeba być na to przygotowanym (mam na myśli odpowiedni strój).
I na koniec oczywiście potwierdzam to co Tomek napisał w ostatnim zdaniu.

Karol Pawlicki - 2012-01-10, 08:40

Hej.

14-15 jeszcze nie wiem ale będziemy całą rodzinką od 22go do 29go w Stalowej.
Pomożemy.

Pozdrawiam
KP

Lukasz Pantula - 2012-01-10, 11:47

Już mi trochę głupio pisać takie rzeczy ale 14-29.01 jestem na urlopie poza Polską :-(
Ale w lutym obiecuje, ze się w końcu pojawię.

yacek - 2012-01-10, 12:41

Na 90% będę mógł pojechać i pomóc w ten weekend, na 100% będę wiedział trochę bliżej weekendu.
Witek Kardyś - 2012-01-10, 18:02

Cześć.
Ja jestem gotowy do pomocy w ten weekend (14-15). W pozostałe weekendy stycznia pewnie też.

Lukasz Pantula - 2012-01-10, 21:28

Aaaa co tam urlop, wole przyjechać do Turbii:) A tak na serio to musiałem dzisiaj przełożyć moją wyprawę o miesiąc, więc mogę w ten weekend też wpaść. Tak przy okazji - jutro planujemy małe spotkanie przy kufelku - ja, Marian, Tomek i Witek jak na razie. Dzwońcie jakby co.
Pzdr

Marian - 2012-01-11, 07:05

Coraz lepiej i lepiej :-) Potwierdzam też zaproszenie na klein Bier, gdzieś w Centrum, dzisiaj od ok. 17.30 ...
yacek - 2012-01-12, 19:08

Przepraszam za zmyłkę, ale moje 90% na razie wygląda na 30%.
Paweł Karelus - 2012-01-12, 20:48

Jeżeli potrzebujecie jednej pary młodych, niedoświadczonych :-P , ale za to chętnych do pracy rąk to mogę być w przyszły weekend (21-22 stycznia).
DL - 2012-01-18, 09:33

Mobilizacja trwa. Kto jest chętny na najbliższy weekend (21-22 stycznia) oprócz jednej pary młodych niedoświadczonych ale za to chętnych do pracy rąk ;-) ???

Tomek usuń datę z tytułu tematu bo może sugerować że już jest nieaktualny.

Lukasz Pantula - 2012-01-18, 10:04

Hej,
Ja na razie jestem wolny na weekend więc gdyby ktoś jechał to chętnie się zabiorę.
Pzdr

yamakazik - 2012-01-18, 15:40

Wziąłem wolne na weekend i się wybieram. Jakby co mam samochód na gaz w Warszawie i mogę wziąć ze 2 osoby albo po prostu się do kogoś dosiąść. Jak ktoś się też wybiera w weekend to zadzwońcie 693 616 773 dogadamy się co i jak.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group