To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Co sie w klubie kręci - Plakat SMP

Lukasz Pantula - 2014-01-20, 15:05
Temat postu: Plakat SMP
Hej,
Tak dobrze nam poszło z identyfikatorem ASW. To teraz przesyłam propozycję plakatu promującego zawody. Do dzieła:

Lukasz Pantula - 2014-01-28, 10:46

Żadnych komentarzy?
Albo wam tak podoba albo nie chcecie mi robić przykrości :)

Vex - 2014-01-28, 18:39

Bardzo ładny Łukasz, bardzo ładny. Mnie się podoba ;-)
Lyku - 2014-01-29, 19:48

Lukasz Pantula napisał/a:
Żadnych komentarzy?
Albo wam tak podoba albo nie chcecie mi robić przykrości :)


Prowokacja?

Ja bym lepiej nie zrobił ;)

Vex napisał/a:
Bardzo ładny Łukasz, bardzo ładny. Mnie się podoba ;-)


Widać Tomek zarobiony jest ;) To na pewno prowokacja.

Anonymous - 2014-02-13, 13:14

Generalnie mogłby być lepszy, ale jeśli nie jesteś jakimś super grafikiem to jest ok ;)
Lukasz Pantula - 2014-02-13, 14:58

A co byś poprawił?
Paweł Karelus - 2014-02-17, 09:22

Poniżej moja propozycja. Przepraszam, że po prawie miesiącu, ale wcześniej nie bardzo miałem czas.


Lyku - 2014-02-17, 11:41

Hej,

u Łukasza, trochę nie do końca trafiała do mnie koncepcja tych figur geometrycznych - natomiast im dłużej patrzę, tym bardziej do mnie przemawia. Na pewno taka forma będzie się odcinała od pozostałych plakatów sformatowanych w tradycyjnym układzie.

Twoja propozycja Paweł wygląda na mniej spójną i czytelną niż projekt Łukasza - może paradoksalne ze względu na tradycyjny układ (zróżnicowany tekst na górze, tło, zdjęcia)

Wiem, że obydwaj się napracowaliście i chylę czoła, ale mój głos idzie na propozycję Łukasza.

Pozdrawiam, Łyku

Vex - 2014-02-19, 11:18

Hej,

mi się bardziej podoba propozycja Łukasza. Moje uwago do niej:

- Podobają mi się: układ, kształty ramek i same zdjęcia, biała stopka.
- Nie podobają mi się: kolor tła (może coś bardziej przyjemnego dla oka, błękit, aniżeli błekito-fiolet?), kolorystyka i kształt czcionek.

Tak czy inaczej, "nie jest ładne to co jest ładne, tylko to co się komu podoba". Good job chłopaki.

Lyku - 2014-02-19, 13:01

Cóż - w mojej ocenie Łukasz po prostu nawiązał do kolorystyki logo Aeroklubu Stalowowolskiego. Co tam mamy: biało-czerwony - kolory flagi narodowej, czerwono-czarny - godło Stalowej Woli, niebiesko-żółty - barwy AP. Kwestia estetyki - mi się też ta kompozycja kolorystyczna za bardzo nie podoba, ale rozumiem (albo mi się tak wydaje) skąd się wzięła.

Poza tym i tak każdy monitor wyświetla kolory nieco inaczej, a na plakacie wyjdzie jeszcze coś innego :)

Łyku



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group