To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogłoszenia - Rurka k-1

Chomik - 2014-03-26, 15:31
Temat postu: Rurka k-1
Hej!

Znalazłem w Mielcu rzemieślnika, który jest w stanie wykonać rurki k-1 (dwu-szczelinowa Bardovick’a) lub z pojedyńczym otworkiem. Są to rurki do jantara i juniora mocowane w gnieździe na stateczniku pionowym, podłączone najczęściej do wariometru elektrycznego.

Ja skłaniam się do tej z dwoma szczelinkami bo widzę, że to rozwiązanie jest popularniejsze, mimo, że trudniejsze do wykonania.

Po przeprowadzeniu sporego wywiadu u bardziej doświadczonych kolegów ustaliłem parametry: dłuższe ramie 70 cm, krótsze 10 cm, średnica zewnętrzna 6 mm, kąt zagięcia 95 stopni, dwie szczeliny po 1 mm w odstępach 4 mm, materiał stal nierdzewna.

Ponieważ my z Łukaszem bierzemy na pewno po sztuce dla siebie, chciałem zapytać Koleżanki i Kolegów czy są również zainteresowani?
Cena takiej rurki nie przekroczy 100 zł, co wydaje się nie być wygurowaną ceną w stosunku do rurek markowych. Dla porównania:
rurki TE Miro

Proszę wpisywać poniżej deklaracje chęci takiego zakupu. Nie jest to żadne zobowiązanie. Chciałbym jednak ocenić zainteresowanie takim produktem.

Pozdrawiam
Paweł

Marian - 2014-03-27, 13:10

Ja się też piszę :-)
Lyku - 2014-03-28, 15:44

Hej,

co...

...i po co

dobra jak poniżej stówy to biorę - może się kiedyś przyda.

Pozdrawiam, Łyku

heniek - 2014-03-31, 17:44

Witam

Ja też wchodzę w dwie, i jeśli można to druga rurka prosta o długości co najmniej 30 cm


Heniek



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group