To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

Ogólne - Zakończenie zawodów

Lukasz Pantula - 2010-10-07, 12:49
Temat postu: Zakończenie zawodów
Witam,
W związku z tym, że nie ma chętnych na ten weekend oficjalnie zamykamy listę wyników a tym samym zawody. Zwycięzcami zostali:

1. Marcin "Kermit" Krupa - wskoczył na I miejsce w zasadzie bez wysiłku (jak żaba można by rzec..)

2. Tomasz "Vex" Kailnowski - musiał się popisać na egzaminie...

3. Marcin "Marian" (z ang. "Goose") Ciepliński - prawie zepsuł wszystkim zabawę w pierwszym locie zawodów trafiając husteczkę :evil:

Nagrody zostaną wręczone, przy okazji najbliższych wizyt w/w osobników na lotnisku.

Byłbym zapomniał - specjalna nagroda niespodzianka dla Krzyśka Cadera również czeka na odbiór.

Mam nadzieję, że wszyscy uczestnicy mieli przy okazji zawodów trochę zabawy (szczególnie w ramach pierwszego terminu:)

Pozdrawiam

Lukasz Pantula - 2010-10-11, 11:12

W miniony weekend odbyła się ceremonia rozdania nagród i zakończenia Szybowcowych Zawodów na Celność Lądowania 2010. W tejże podniosłej uroczystości uczestniczyli zwycięzcy (szczególne podziękowania dla Tomasza, który zjawił się w ostatniej chwili ryzykując życiem i karierą zawodową:) organizatorzy, przedstawiciele lokalnych władz (aeroklubu) oraz liczne grono członków naszego lotniczego stowarzyszenia. Zdjęcia z gali zakończeniowej można obejrzeć na marian.waw.pl . Niebywały sukces tychże zawodów pozwala przypuszczać, iż w przyszłym roku odbędą się one ponownie z jeszcze większą liczbą uczestników.

Pozdrawiam

Vex - 2010-10-11, 22:04

Dzięki chłopaki, że dzięki Wam mogłem uczestniczyć w tej uroczystości ;) Myślę, że impreza zarówno ta jak i inne klubowe konkurencje są godne organizacji w przyszłości!


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group