FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa strona
Autor Wiadomość
Mazter 

Dołączył: 15 Lis 2009
Posty: 9
  Wysłany: 2010-09-01, 12:25   Nowa strona

Witam,
Jeśli ktoś nie zauważył to informuję, że pojawiła się nowa strona http://astw.vel.pl/ ! :mrgreen:
To jest na razie wersja rozwojowa, dlatego jest tak pusto.
Zarządzanie stroną przebiega z poziomu panelu administracyjnego. Dlatego każda sekcja może mieć dostęp do swojej podstrony i aktualizować informacje.
Jeśli przedstawiciel sekcji chce zdobyć swoje konto proszę się zgłosić do szefa wyszkolenia lub do mnie.

Ps. zgłaszajcie swoje uwagi :roll:
 
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2010-09-02, 00:00   

Koniecznie domena! www.aeroklubstalowowolski.pl będzie idealna. Koszta żadne, a o niebo lepsze od vel.pl
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-09-02, 07:58   

Tomek - jak nabardziej. Jeśli o mnie chodzi, to w zakresie Sekcji Szybowcowej proponuję ponadto:

1/ Podlinkowanie strony marian.waw.pl (zawsze to jakaś dodatkowa galeria - zmienię opis, żeby nie było, że jest jakaś nieoficjalna strona Sekcji),

2/ Zrobienie na stronie Sekcji Szybowcowej zakładki "nasze szybowce" - zdjęcia + znaki, a także miejsce na wrzucanie fotek z różnych aktywności,

3/ Podlinkowanie filmów szybowcowych,

4/ W powiązaniu z chronometrażem.web wprowadzenie informacji o aktualnej sprawności sprzętu: (i) ważność ubezpieczenia i (ii) godziny do przeglądu - dzięki temu mielibyśmy przegląd sytuacji sprzętowej i nie zawracalibyśmy głowy Wodzowi pytaniami co lata, co nie lata i dlaczego :-)

5/ Zrobienie zakładki Członkowie Sekcji (mogą być fotki, ale powinny być co najmniej aktualne adresy mailowe, żeby było łatwiej wysyłać imienne powiadomienia).

Na razie tyle.

Pozdrawiam

Marian
_________________

 
     
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 38
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2010-09-02, 15:46   

Dobra robota Mateusz!

Moja sugestia jest taka, żeby zostawić w zakładkach tylko te sekcje, które będą chciały uczestniczyć w tworzeniu strony. Jak na razie w poprzedniej wersji tylko sekcje szybowcowa i modelarska miały jakieś urozmaicenia. Nie wiem czy jest sens posiadania zakładki sekcja samolotów ultralekkich czy balonowa jeżeli przez cały rok ma tam wisieć ogłoszenie o zlocie albo zawodach (takie rzeczy to na głównej stronie). Żeby to miało ręce i nogi to niech tam będą informacje na temat samej sekcji, członków, jakiś kontakt i najlepiej galeria zdjęć. Wszystko do dogadania z przedstawicielami. Reasumują wg mnie lepiej, żeby nie było niż żeby "straszyło".
W końcu też trzeba uruchomić podgląd na lotnisko (najlepiej ze 2 kamerki).
I można dodać zakładkę z linkami do pogody i innych przydatnych stron.
Tyle na razie pomysłów
Pzdr
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-09-03, 08:10   

Mateusz,

To jeszcze dwie sugestie.

Myślę, że warto na głównej stronie zrobic ogólną zakładkę Zawody (w miejsce obecnych dwóch) i umieścić tam informację o wszystkich zawodach - tych, które już się odbyły i o tych planowanych. Konsekwentnie na stronie głównej (czy też w Ogłoszeniach) byłyby informacje (zaproszenia) o zawodach (np. Balonowe Babie Lato), ale już z odesłaniem do zakładki Zawody w celu uzyskania informacji bardziej technicznych (warunki uczestnictwa itp). W przeciwnym razie na głównej stronie robi się zbyt technicznie :-)

Druga sprawa to tzw. Strona Główna - dzisiaj ogłoszenia i strona główna to to samo, ale może rozważyć, żeby to rozdzielić i na głównej oczywiście sygnalizować ważne wydarzenia, ale żeby na stałe były na niej jakieś kluczowe informacje + fajny sloganik, typu "Stalowa Wola Rules" albo "Wpadnij a my Cię przelecimy" :-)

W sumie i tak teraz jest o niebo :-) lepiej niż było dotychczas.

Pozdrawiam

Marian
_________________

 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-09-03, 13:36   

No to i ja coś wrzucę odnośnie poprzednich uwag.
Jeśli chodzi o sekcje to stan faktyczny na dzień dzisiejszy jest taki.
Sekcja spadochronowa istnieje tylo w nazwie i jest nieaktywna od min. 5 lat.
Sekcja samolotów ultralekkich się rozwiązała na wniosek samych zainteresowanych, sekcja paralotniowa wystąpiła z ASW i stworzyła własne stowarzyszenie, które współpracuje z nami "komercyjnie".
W związku z tym pozostaje:
1)s. szybowcowa- no coments
2) s. modelarska - działa prężnie kontakt do instr,Żaka i sądzę, że będzie ok
3) s. balonowa - jest i działa tylko trzeba aby ktoś zainteresowany coś tam zawiesił od czasu do czasu
4) s. samolotowa - w zasadzie jest tylko jao podsekcja do szybowcowej tzn. wszyscy "samolociarze" w zasadzie są szybownikami a cała działalność zamyka się na ...holowaniu szybowców.
Resztę można chwilowo wyrzucić.

Pozdrawiam
KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9