FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mobilizacja
Autor Wiadomość
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 38
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2011-05-25, 21:24   Mobilizacja

Witam,
Dla wszystkich, którzy nie śledzą prognozy pogody - najbliższy weekend zapowiada się nieciekawie (przynajmniej sobota).
Zatem, jeżeli ktoś z was myślał o przyjeździe na lotnisko (jak na razie zaplanowany jestem tylko ja i Tomek) to... bardzo dobrze - jest robota do zrobienia.
Mianowicie będziemy odpicowywać (z ang. pimp) sale wykładową (dla nie wtajemniczonych: tam gdzie są łóżka). Ponieważ roboty jest dużo, to proces trzeba podzielić na etapy. Etap pierwszy- czyli najbliższy weekend - polegałby na wygarnięciu łóżek, szaf i... lodówki (blah:P) oraz ogólnym ogarnięciu przed etapem drugim - malowanie. Etap trzeci to wstawienie nowych (jeszcze ciepłych) łóżeczek, które podobno tylko czekają na sygnał żeby się pojawić. Mam silne wrażenie, że udział w którymkolwiek z etapów może mieć pozytywny (zmniejszający) wpływ na Współczynnik.
Po ciężkim dniu pracy oczywiście w planach grill&beer:)
Pzdr
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-25, 21:59   

Ja będę. Po Fokę jadę jednak za tydzień.

Nawiązując do wcześniejszej wypowiedzi Tomka mamy razem +/- 8 miejsc w pojazdach. Akurat tyle co trzeba :-)
_________________

 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2011-05-25, 22:32   

Popieram inicjatywę. Dodam tylko, że na chwilę obecną przewidywanie pogody na sobotę zakrawa prawie że o wróżbiarstwo więc może nie być tak źle ;-)
 
     
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 38
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2011-05-25, 22:44   

Znam sposoby, żeby zapewnić dobra pogodę w sobotę ale... muszę dbać o wątrobę:)
 
     
kermit 


Wiek: 32
Dołączył: 17 Kwi 2009
Posty: 12
Skąd: EPST
Wysłany: 2011-05-25, 23:24   

Ja jednak wracam w sobotę z Warszawy więc są +4 miejsca do stalowej;d;d
_________________
THE FROG
 
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2011-05-26, 09:12   

Jak tak teraz patrzę w ICM-a, to chyba jednak będziemy robić porządki na nocnej zmianie i to nawet bez nadwyrężania wątroby Łukasza :-) Wygląda na to, że w sobotę będziemy zaraz po przejściu chłodnego frontu...
_________________

 
     
heniek

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 140
Wysłany: 2011-05-26, 21:09   

Marianku wczoraj jak wracaliśmy z CDG to warunki stały przez całe NIemcy,Polskę i jeszcze dalej a nosiło że hej <Kto może to pełna mobilizacja po warunki do tej z TRZEMA :-P
 
     
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 38
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2011-05-30, 16:30   

Jednak ja miałem rację- pomimo moich starań w piątkowy wieczór- sobota okazała się nielotna. Ale za to udało się zrobić dużo innych fajnych rzeczy:
Paweł i Tomek zamontowali kamerę na wieży (o czym wszyscy już chyba wiedzą sądząc po obciążeniu strony chronometraż web w niedzielę..) i wymienili serwer. Ja i W-ce Prezes Marian zakupiliśmy materiały i osprzęt do malowania po czym zaatakowaliśmy wykładową dezintegrując (niemalże) dwie szafy i parę łóżek oraz zmieniliśmy kolor jednej ze ścian. Dodatkowo, do porządku doprowadzony został pokój akumulatorowy .
Zatem etap pierwszy i część etapu drugiego jest za nami. Gdyby na najbliższy weekend zebrała się nieco większa grupa (>4) to może udałoby się skończyć remont.
Dla tych co się nie angażują obowiązkowe ciasteczka kawowe;)
Pzdr
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2011-05-30, 17:26   

Do tego wszystkiego dołożę jeszcze, że zdecydowaliśmy się zmodernizować także sieć komputerową na terenie aeroklubu. Zamierzamy położyć kable sieciowe w takim układzie jak będzie nam potrzebny, zainwestować we własny zarządzalny router oraz doprowadzić do porządku temat dostępu bezprzewodowego. Myślę, że jak dobrze pójdzie to mogła by być szansa aby każdy z pilotów i uczniów pilotów mógł mieć oficjalnie dostęp do sieci, a nie tak jak to jest dotychczas. Zapomnijcie jednak o torrentach ;-)

W związku z powyższym i polityką minimalizowania zbędnych kosztów, może ktoś z Was ma niepotrzebny switch/switche 100 MBit, które tylko się kurzą, a mógłby je przeznaczyć dla aeroklubu? Koszt nowego jest w granicach 20-30 zł, ale jeśli ktoś ma niepotrzebny to chętnie przyjmę ze 2 sztuki :-)

Odnośnie tego co napisał Łukasz - ciasteczka kawowe dla każdego, kto podpadnie :-P
 
     
Paweł Karasińsk 

Wiek: 40
Dołączył: 13 Gru 2010
Posty: 15
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2011-05-30, 21:42   

Tak jak rozmawialiśmy mam do dyspozycji jeden duży 24 portowy switch 100MB/s, gdybym dobrze poszukał to może znajde drugi 5p 10MB/s. Zostawię Ci je jutro na lotnisku jednakż pod warunkiem iż w tym samym miejscu za tydzień zastane ciasteczka kawowe :)
 
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2011-05-31, 09:26   

Hu...aż 24 protowy to nie potrzebny :) Myślałem właśnie o 5 portowych.
 
     
Witek Kardyś 


Wiek: 37
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 59
Skąd: Warszawa/Pabianice
Wysłany: 2011-06-02, 22:06   

Ja mam pięcioportowego Dlinka 604 ale bez zasilacza 5V/2A
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2011-06-04, 00:52   

Witek, to weź poproszę jak możesz. Zasilacz się znajdzie.
 
     
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 38
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2011-06-09, 15:59   

Kto śledzi pogodę to zapewne już zauważył, że weekend szykuje się malowniczo tzn. będziemy malować bo z lataniem może być krucho:) Ponawiam zatem apel o liczne zjawienie się pomimo niesprzyjających warunków- jak się zbierze odpowiednia liczba osób to skończymy odnawiać salę wykładową i może wstawimy nowe łóżeczka. Na pocieszenie dodam, że w niedziele może być ładnie (Wodzu- może by tak jakąś promocję w weekend zastosować?)
Pozdrawiam
 
     
DL 

Dołączył: 15 Kwi 2009
Posty: 114
Skąd: Stalowa Wola
  Wysłany: 2011-06-09, 19:14   

Informuję że w ramach promocji loty szkolne zostają wstrzymane do odwołania. :cry:
Powód jest niezależny od ASW.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10