FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Mistrzostwa Polski!!!
Autor Wiadomość
Marian
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-21, 08:58   Mistrzostwa Polski!!!

Hej!!!

Jak donoszą źródła dobrze poinformowane (albo raczej same te źródła) - (http://komisja.szybowce.pl/artykuly/organizatorzy-zawodow-szybowcowych-w-2010-roku) - przyznano nam organizację Mistrzostw Polski w Klasie Klub oraz KZS-y w klasie Klub B, w terminie 14 - 22 sierpnia 2010 r.

Kupa roboty przed nami i dobra motywacja do przygotowania siebie i sprzętu do tego eventu (nawet wierszem mi wyszło) :-)

Pozdrawiam

Marian
 
     
AeroBart 


Wiek: 39
Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 39
Skąd: Gdańsk, EPGD, EPGI
Wysłany: 2009-10-21, 21:47   

No to super :mrgreen: To ja się pisze na KZS Club B oczywiście na Piracie T :mrgreen:
_________________
..::AeroBart::..
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2009-10-22, 09:40   

No witam po przerwie.
Sama wiadomość jest na pewno super :mrgreen:
Świadczy o tym, że pomimo tak koszmarnej prowizorki jak to było w tym roku , jednak wypadliśmy całkiem dobrze :-P
Niestety jak się zastanowić to trochę niekorzystnie dla nas - pilotów - jest rozgrywać KZS B oraz MP w jednym terminie. :-/
MP wymagają oprawy i profesjonalnej obsługi (szczególnie że ma być zagranica!) a KZS B oznacza, że będzie od nas chciało startować tylu ile będzie szybowców! TZN, że większość profesjonalnej obsługi chciałaby jednocześnie latać - a to nie jest możliwe - wiem co mówię. :cry: Chociaż, jak się dobrze zastanowić, to przecież sposób już został wynaleziony w tym roku - możemy nie mieć sprawnych szybowców to wtedy ludzie do roboty się znajdą :-x W innym przypadku trzeba by się opierać o podstawówkę i prowizorkę ;-) , a jak się nie uda to więcej zawodów możemy nie dostać!, Albo - zakazać latać swoim zawodnikom, żeby mogli pełnić czynności organizatora :-/ , a to już czysta głupota bo startowanie na swoim terenie to najlepszy sposób na dobre wyniki :mrgreen:
Tak więc powstaje dylemat i trzeba będzie go rozwiązać :-P

Pozdrawiam serdecznie
KP
 
     
Wasąg Krzysztof

Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 14
Wysłany: 2009-10-22, 14:34   Zawody

Witam.

Karol nie biadol że była prowizorka - jako dowodzący KZS byłeś PERFEKT i mam nadzieje że Mistrzostwa Polski pod twoim dowództwem będą PERFEKCYJNIE zorganizowane.
 
     
Marian
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-22, 16:43   

Hej,

W pełni się zgadzam z opinią Krzyśka, ale też rozumiem, że Karol chciałby na zawodach polatać jak "biały człowiek". Wniosek jest taki, że powinniśmy znaleźć kogoś, kto z definicji (cokolwiek to znaczy :-) ) nie będzie latał w trakcie zawodów i wyposażyć go (i oczywiście grupę pomocników) w odpowiednią wiedzę. Może przy okazji nabliższego Walnego zrobilibyśmy sobie spotkanie robocze i uporządkowali to co wiemy i co będzie do zrobienia tak, żeby powstała "Instrukcja Obsługi Zawodów Szybowcowych" (mogę się podjąć spisania tego we w miarę przystępny sposób).

Pozdrawiam

Marian
 
     
AeroBart 


Wiek: 39
Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 39
Skąd: Gdańsk, EPGD, EPGI
Wysłany: 2009-10-22, 22:52   

Witam.

Spotkać to na pewno się trzeba. Chociażby po to, żeby ustalić kto i za co będzie odpowiedzialny.
Co do sprzętu to na przyszły rok planujemy z Kubą usprawnić co się tylko da, żeby nie było problemu z tym, że ktoś chce latać a nie ma na czym. W tym roku bardzo obrodziła nam podstawówka więc na pewno będą chcieli w przyszłym sezonie przesiąść się na "solówki".

Poza tym myślę, że w Przyszłym roku znajdzie się ktoś kto równie dobrze poprowadzi zawody, a Karol będzie mógł spokojnie polatać.

Pozdrawiam
_________________
..::AeroBart::..
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2009-10-24, 11:56   

Marian, Bartek - wielkie dzięki za zrozumienie. :-)

Pozdrawiam
KP
 
     
heniek

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 140
Wysłany: 2009-10-25, 02:34   

:mrgreen: rozmawiałem z ludżmi którzy już sie palą żeby u nas polatać na MP mówią że nareszcie coś nowego ,ciekawy teren i pytają czy pan Staszek jeszcze lata.A tak napradę to przed nami kupa roboty :-P i pasowałoby aby zawody w Turbi weszły na stałe do kalendarza imprez naszego regionu
 
     
yacek
Jacek Hirsztritt


Dołączył: 13 Wrz 2009
Posty: 71
Skąd: Ełk/Warszawa
Wysłany: 2009-11-01, 16:52   

Cześć!
Jeśli będę mógł się do czegoś przydać, to na pewno wpadnę do Turbii
Pozdro ;)
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9