FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Celność 2012
Autor Wiadomość
tomekrolik 

Wiek: 34
Dołączył: 31 Sie 2011
Posty: 2
Skąd: Pieniężno
Wysłany: 2012-09-29, 17:16   Dojazd na zawody

czy mógłbym się zabrać z kimś z warszawy na zawody na celnosc??

z góry dzięki,
Tomek Zinko
 
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2012-10-01, 13:48   

Hej,

jest spora szansa, że na zawody na celność uda mi się zorganizować samolot, którym będę leciał w sobotę rano z Warszawy ( Bemowo ) do Turbii. Powrotna trasa w niedzielę po południu. Samolot jest dwu osobowy, więc gdyby był ktoś zainteresowany partycypacją w kosztach wynajmu to zapraszam. W jedną stronę mogę zabrać jedną osobę, a z powrotem inną. Kwestia dogadania. Przewidywany czas lotu w jedną stronę ok 1h 15min. Nie wiem jeszcze na 100% czy plan wypali, bo uzgadniam to cały czas z właścicielem, a do tego wszystko zależy od pogody. Gdyby się nie udało, to jadę w piątek po pracy autem, a wtedy mam miejsc wolnych sztuk 3 ;-) Więcej informacji na priv ( tomasz.kalinowski (małpa) list.pl ).

Dla zainteresowanych trochę zdjęć samolotu tutaj: http://www.skrzydla.org/p...ue&t_reg=SP-ICY
Ostatnio zmieniony przez Vex 2012-10-02, 08:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gość

Wysłany: 2012-10-01, 16:19   

Ja jeszcze nie wiem na 100% czy pojadę w ogóle, dlatego się nie wpisywałem w planowanie.. Na tę chwilę wydaję mi się, że mogę jechać, ale na pewno będę wiedział dopiero w piątek wieczorem. Ale jeśli będę jechał, to mam 4 miejsca wolne, wyjazd w sobotę z samego rana... Najlepiej z Grodziska Mazowieckiego, ewentualnie mogę się wrócić do Warszawy po kogoś
 
     
mateuszwdowiak 


Wiek: 38
Dołączył: 18 Wrz 2009
Posty: 32
Wysłany: 2012-10-01, 16:20   

Anonymous napisał/a:
Ja jeszcze nie wiem na 100% czy pojadę w ogóle, dlatego się nie wpisywałem w planowanie.. Na tę chwilę wydaję mi się, że mogę jechać, ale na pewno będę wiedział dopiero w piątek wieczorem. Ale jeśli będę jechał, to mam 4 miejsca wolne, wyjazd w sobotę z samego rana... Najlepiej z Grodziska Mazowieckiego, ewentualnie mogę się wrócić do Warszawy po kogoś


to ja pisałem.. swoją drogą można by było wyłączyć możliwość wpisywania postów dla niezalogowanych osób.

Mateusz Wdowiak
 
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-10-02, 09:14   

Ja na pewno jadę w piątek po pracy (a może nawet udałoby się trochę przed 16-tą) i jak na razie mam jedną rezerwację, więc dwie dodatkowe osoby w klasie biznes lub trzy w ekonomiku jeszcze wejdą. Zależy mi na szybkim dotarciu do Turbi w piątek, żeby ogarnąć wszystko przed sobotą, więc bez Pit-Stopów i "meal on board - snacks and cold drinks" :-)

No i sprawa kluczowa - musimy w sobotę naprawdę zacząć wcześnie, jeżeli chcemy (przy założeniu dobrej pogody oczywiście) ogarnąć zawody w jeden dzień. Myślę, że 8 rano na pierwszy start byłaby odpowiednia i tak powinniśmy kalkulować nasze piątkowo-sobotnie aktywności...

Pozdrawiam

Marian
_________________

 
     
ADMIN
Administrator

Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 26
Wysłany: 2012-10-03, 19:58   

Ok, rejestracja zamknięta!
Mamy rekordową liczbę zawodników co oznacza, że trzeba będzie się sprężać podczas rozgrywania konkurencji.
Loty planujemy rozpocząć jak najwcześniej. Jeżeli pogoda pozwoli to nawet o 8:00 LT -
dlatego gorąco zachęcamy do przyjazdu już w piątek.
Podobnie jak w zeszłym roku KOZA będzie potrzebowała pomocy w organizacji, dlatego jeżeli ktoś chce uczestniczyć nie tylko jako zawodnik to napiszcie do mnie (Mr Tuła) maila (na stronie zwodów). Ułatwi nam to rozdzielenie zadań coby wszystko sprawnie się odbyło (tak z 5 osób się przyda).
Przypominam, ze dla wszystkich uczestników przewidziane są gadżety i jedzonko na kwadracie i wieczorkiem. Napoje wyskokowe we własnym zakresie :P
Nagrody są wyyyczesane więc warto powalczyć ;)
Przypominam również, że planujemy krótkie zebranie Sekcji Szybowcowej - głównym tematem będzie utrzymanie lub wybór nowych przedstawicieli SS.
Do zobaczenia w sobote!!

PS
Jak na razie prognoza nas nie zabija :
 
     
Lyku 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 194
Wysłany: 2012-10-07, 23:35   

Krótko podsumowując:

Przede wszystkim, podziękowanie dla KOZY za zaangażowanie w organizację zawodów... podziękowania też należą się koleżankom i kolegom, którzy przybyli na lotnisko już w piątek i dali przykład, że "da się zorganizować loty tak aby pierwsze starty odbyły się o 8".

Zdolność mobilizacyjna sekcji szybowcowej (aktywnie stymulowana przez KOZę) również robi wrażenie - zarówno w kwestii latania jak i zabawy, co wróży nam dobrze na przyszłość ;)

Pozdrawiam, łyku
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8