FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
weekend 17-18
Autor Wiadomość
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 39
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2010-04-15, 14:56   weekend 17-18

Ja i Atomowy Marian:) wybieramy się w najbliższy weekend do Turbii. Mam nadzieję, że uda się polatać... Jak ktoś się wybiera to napiszcie. Pzdr
 
     
Wasąg Krzysztof

Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 14
Wysłany: 2010-04-15, 17:59   LOTY 18.04.10

W dniu 18.04.10 nie ma latania w Turbi
 
     
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 39
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2010-04-16, 13:07   

Jednak ze względu na obfite opady deszczu, pył wulkaniczny:) oraz uroczystości państwowe w niedzielę przełożyliśmy wyjazd na następny weekend.
 
     
Marian
[Usunięty]

Wysłany: 2010-04-17, 14:17   

Koniec kwietnia blisko i niedaleko do majowego weekendu. Jak wszyscy wiecie w następny weekend mamy BL-kę i KWT. Warto w ten weekend zadbać o to wszystko, co będzie nam potrzebne, żeby sezon nam się nie przerywał z braku ściągo-maluchów, albo wskutek interwencji Władzy Lotniczej. Wiem, że jest to średnio popularne i może przypominać nieco ulubiony temat naszego starszego kolegi :-) , ale wypadałoby zrobić porządek w hangarze, a w szczególności uskutecznić wcześniejsze plany odnośnie usunięcia starego regału i umieszczenia tam nowych, które teraz bezużytecznie stoją w hangarze samolotowym. Ponadto kącik po prawej stronie i różne cuda, które się tam znajdują, wymagają wnikliwej analizy, z wycieczką do nabliższego szrotu włącznie. Na windzie wypadałoby coś zrobić z radiem i osłoną baku, a nasze "Bestie" doprowadzić do takiego stanu, żeby przynajmniej dwie zawsze były do użytku. Myślę, że noc z soboty na niedzielę i niedzielny poranek byłyby dobrą porą na te wszystkie działania, bo oczywiście dzień służy lataniu :-)

Pozdrawiam

Marian
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9