FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomysł na długi weekend
Autor Wiadomość
ADMIN
Administrator

Dołączył: 06 Kwi 2009
Posty: 26
  Wysłany: 2010-05-31, 11:21   Pomysł na długi weekend

Witam,
Dla wszystkich, którzy nie mają pomysłu co zrobić z najbliższym weekendem jest propozycja żeby zjawić się w piątek na lotnisku ( jak na razie prognoza pogody nie jest optymistyczna ale to się może zmienić). Głównym celem takiej wizyty, oprócz latania oczywiście byłaby praca przy odnowieniu sali wykładowej. Ponieważ na sobotę są zaplanowane zawody modelarskie to przez większą część dnia lotnisko będzie nieczynne (nie wyklucza się jednak możliwości polatania w przerwie zawodów, która ma trwać ok 3h) i w tym czasie można by się zająć salą. Gdyby zebrała się odpowiednia ilość osób to prace polegające na odmalowaniu, wymianie lamp, zrobieniu ogólnego porządku, wyniesieniu zbędnych rzeczy itp. da się zrobić właśnie w sobotę. W piątek i niedzielę (która może być bardzo sprzyjająca pogodowo) oczywiście latamy.
A teraz :-P bonus: jest wielce prawdopodobne i tak to ma działać w tym roku, że wszystkie inicjatywy tego typu będą traktowane jako odrabianie godzin pracy na rzecz aeroklubu. Więc, każdy uczestnik może liczyć na to, że jego pula 60h się zmniejszy.
Chętni niech się wpiszą pod tym postem. Mam nadzieję, że z 10 osób się zbierze.

Pozdrawiam

Łukasz Pantuła
 
     
Marian
[Usunięty]

Wysłany: 2010-05-31, 14:01   

Hej,

Wiem, że zawsze się pierwszy wyrywam :-) , ale uważam, że pomysł jest do...... skonały :-) Gdyby faktycznie zebrało się z 10 osób, to w jeden dzień robimy z Wykładowej fajne i przyjazne miejsce (trochę zakupów ulepszaczy już się dokonało). Dajcie znać jak się na to zapatrujecie, żebym wiedział ile pędzli zapewnić :-)

Pozdrawiam

Marian
 
     
Pawel/Digit

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 16
Wysłany: 2010-05-31, 14:56   

Witajcie,

pomysł fajny i ja również jestem na tak :-) Jeszcze nie wiem czy uda mi się pojawić na całe trzy dni, ale w sobotę i niedzielę powinienem być.

Pozdrawiam,
Paweł
 
     
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
Wysłany: 2010-05-31, 16:52   

Hej!

jestem na TAK! zobaczę jeszcze jak w sferze zawodowej mi się ułożą najbliższe dni, ale jeśli w piątek nie będę musiał być w Warszawie, to już w środę wieczór/czwartek mógłbym się pojawić na lotnisku.


P.S. Chętnie bym się podłączył do kogoś jadącego autem, bo chyba nie będę miał własnego transportu.
 
     
Lukasz Pantula 
Lukasz Pantula


Wiek: 38
Dołączył: 21 Kwi 2009
Posty: 279
Skąd: Warszawa/Sonina
Wysłany: 2010-05-31, 17:56   

Ja będę w piątek rano. Z tego co wiem to zgodnie z tradycją czwartek to dzień (na) ziemi:-)
 
     
SSS B.Kieliszek 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 16
Wysłany: 2010-05-31, 22:18   

Czołem szybowcowa wiara !!! Plan remontu sali wykładowej wisiał od początku sezonu , była mroźna i długa zima , padał deszcz , brakowało składu - no bo jak tu wziąć się za malowanie w kilku .Propozycja weekendowego działania godna poparcia .Ja przykładam się do działania i będę SSS.B.Kieliszek.
 
     
Piotr Chuchmała 

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 34
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2010-06-01, 07:29   

O ile Sandomierz będzie przejezdny to się pojawię w piątek wieczorem.
Marian pędzli? wałki są o wiele praktyczniejsze :P
 
     
Piotr Chuchmała 

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 34
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2010-06-01, 07:40   

Nie zanosi się na to, żeby most w Sandomingo został otwarty, ale spróbuję objechać przez most w Nagnajowie, więc na 99% będę.
 
     
Marian
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-01, 09:03   

Osobiście poszedłbym w pędzle, chyba że na początek chcielibyśmy równać ściany :-) No ale oczywiście nie wygonimy nikogo, kto się pojawi z wałkiem :-)
 
     
Piotr Chuchmała 

Dołączył: 21 Cze 2009
Posty: 34
Skąd: Ostrowiec
Wysłany: 2010-06-01, 13:50   

Byleby wałków nie robił :)

Dla uściślenia: co będzie, a co trzeba mieć ze sobą (pędzle, wałki, pojemniki, drabinki itp) ?
 
     
Marian
[Usunięty]

Wysłany: 2010-06-01, 15:10   

Myślę, że jak ktoś ma wałek/pędzel, który mu dobrze w ręku leży, to warto zabrać. Reszta będzie zapewniona (farba, pojemniki, folia do nakrycia mebli, drabiny itd).

Ponadto, w zależności od liczby osób, determinacji oraz dostępności Sali Wykładowej (pamiętajmy, że są zawody modelarskie i Wykładowa może być w jakimś stopniu mniej dostępna) proponuję zajęcie się Ciemnią (w tym samym zakresie - malowanie, odświeżenie, usunięcie zbędnych rzeczy, ewentualnie przearanżowanie oświetlenia).

Pzdr

Marian
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-06-01, 15:27   

Witam.

Ja co prawda jestem na dyżurze i coś mi się obiło o uszy nt. pracy w czwartek ale jak będę wolny w dalszej części weekendu to pojawimy się całą rodzinką. Przyłożymy trzy grosze do roboty i ... w planie mamy latanie. Koniecznie. Skoro w końcu udało mi się dowieźć ptaka do Turbii...

Pozdrawiam serdecznie
KP
 
     
SSS B.Kieliszek 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 16
Wysłany: 2010-06-01, 22:58   

Most na Wiśle jest przejezdny lecz droga Sandomierz - Tarnobrzeg oraz Sandomierz - Gorzyce jest nieprzejezdna z uwagi na zalanie i podmycie nawierzchni drogi.Ruch odbywa się przez Nagnajów - Tarnobrzeg - Grębów - Zaleszany lub Grębów -Stalową Wole do Turbi.Jest droga przez Annopol - Radomyśl lecz na chwilę obecną nie jestem jej pewien .Chętnych do pracy mile widzimy ,im nas będzie więcej tym praca będzie milsza i szybciej ubywać.SSS.B.Kieliszek.
 
     
SSS B.Kieliszek 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 16
Wysłany: 2010-06-02, 09:27   

Dodatkowa informacja droga Radom-Skarżysko - Annopol - Radomyśl - Turbia przejezdna bez utrudnień. Do miłego .
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2010-06-02, 09:47   

Heja.
Przedwczoraj jechałem przez Annopol - Radomyśl z przyczepą. Czysto i bezproblemowo.

KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8