FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Condor Soaring
Autor Wiadomość
Vex 
Tomek Kalinowski


Wiek: 37
Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 354
Skąd: z nienacka
  Wysłany: 2011-02-05, 21:15   Condor Soaring

Hej!

czy ktoś z Was bawi się Condorem? Zastanawiam się nad zakupem, ale tylko w celu polatania w multiplayerze przez sieć. Korzystałem przez chwilę z wersji demo, ale szybko mnie znudziło latanie samo ze sobą. Gdyby się zebrało więcej osób, to można by może rozegrać jakieś klubowe zawody? :-) W sumie to chyba całkiem dobry pomysł walki z tym co za oknem ;-)
 
     
Karol Pawlicki 

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 191
Skąd: Piaseczno
Wysłany: 2011-02-06, 09:06   

Tomku. W naszym klubie niekwestionowanym mistrzem I fanem condora jest Janusz Żak. Były super instructor szybowcowy a obecnie modelarski z Tarnobrzega. Pozdrawiam KP
 
     
SSS B.Kieliszek 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 16
Wysłany: 2011-02-06, 20:51   

Marcin też lata na condorze i to nawet fajnie można polatać .Robi się warunki na odznaki , diamenty i na serwerze można polatać trasy kilku godzinne .Rywalizacja na trasach uprzednio ściągniętych.Na obecną pogodę fajne zajęcie.Trasy na serwerze rozgrywane wieczorkiem , latanie pod cumulusami i na zboczach gór Alpy i inne.
 
     
MKieliszek 

Wiek: 33
Dołączył: 24 Gru 2009
Posty: 14
Skąd: Gorzyce
Wysłany: 2011-02-06, 22:34   

Ojciec mnie uprzedził :mrgreen: Co do Condora to fajna sprawa polatać z tyloma osobami jak wiadomo jaką porę mamy i jaką pogodę za oknem ;-) , co do multiplayera to: co 2 dzien bodajże o 20:30 i 21 Francuzi stawiają serwery i przeważnie są pełne 32/32 osoby, można sie zapisać na wszelkiego rodzaju zawody 8-) Jest mnóstwo scenerii od płaskich po góry np: Alpy itd, ogółem fajna zabawa, do tego z naszego rejonu no to Janusz Żak, Mariusz Jaroszak często fruwają gdzieś ze mną na serwerze, dużo osób z Mielca lata, dużo jest osób więc zapraszam Tomek, kupuj keya i latamy a jak będziesz potrzebował scenerii to wpadniesz do mnie i się zgra 7,8 GB instalek scenerii :-)

Do wglądu:
http://www.condor-club.eu...ar=2011&class=0

:-P
 
 
     
jaz 
Janusz Żak

Dołączył: 11 Kwi 2009
Posty: 15
Skąd: Tarnobrzeg
Wysłany: 2011-03-21, 13:42   condor

To miłe iż mam takie uznanie u kolegów . Ale jest to naprawdę dobra zabawa a nie ukrywam że dla miłosników szybownictwa doskonały wstęp.W Condorze naprawde można się dużo nauczyć , latają wspaniali piloci z całego świata nie brakuje też ziomków z naszego aeroklubu. Podczas lotu można porozmawiać o wszystkim . Zachęcam podobnie jak Marcin i Mariusz.
Jeszcze raz - wspaniała zabawa a najprzyjemniejsze jak młodzi dokładają - instruktorowi.
Pozdrawiam wszystkich fanów Condora .
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 8