FORUM ASW Strona Główna FORUM ASW
AEROKLUB STALOWOWOLSKI

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Polskie Szybowce 1945-2011 Problemy Rozwoju
Autor Wiadomość
Lyku 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 194
Wysłany: 2012-03-26, 23:45   Polskie Szybowce 1945-2011 Problemy Rozwoju

Cześć,

pewnie część z Was słyszała o planach wydania książki nt. szybowców polskiej konstrukcji. Informacja o planach wydawniczych, wydawnictwa SCG krążyła w internecie jakiś rok temu.

Dla zainteresowanych - książka już jest. Jako, że zapisałem się na listę oczekujących swój egzemplarz dostałem w zeszłą niedzielę. Książka ma ponad 300 stron w formacie A4 -a w niej szczegółowe opisy większości polskich szybowczyków opracowanych i wyprodukowanych po 1945. Nie występuję tu w roli agitatora wydawcy - po prostu uważam, że jest to solidna pozycja jakiej brakowało i jeśli kogoś interesuje ta tematyka, albo chociaż chciałby czegoś więcej dowiedzieć się o ptaszkach, na których lata, albo zobaczyć (niestety małe) zdjęcie naszego kolegi "Sołtysa" dźwigającego PW-5, to polecam.

Oficjalna premiera książki będzie miała miejsce 14 kwietnia godz. 17:00 w Bielsku Białej - Książnicy Beskidzkiej.

Będzie wykład Śmielkiewicza o szybowcach, których w ksiązce nie ma i Margańskiego o przyszłości przemysłu lotniczego na Podbeskidziu.

Pozdrawiam, Łyku
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-27, 10:23   

Już zwątpiłem, czy ta książka się w ogóle pojawi... Fajnie, że jest. Myślisz, że jest szansa gdzieś ją nabyć? No i jaki koszt, bo o tym też słyszałem rożne rzeczy...
_________________

 
     
Lyku 


Wiek: 44
Dołączył: 07 Sie 2010
Posty: 194
Wysłany: 2012-03-27, 15:35   

Cześć Marian,

najlepiej napisać bezpośrednio do wydawnictwa: kalendarz@wydawnictwoscg.pl Osobą bezpośrednio zajmującą się dystrybucją książki jest Marcin Błuś - konkretny facet. Książki są dostępne.

Cena wraz wysyłką na terenie kraju to 60 PLN.

Pozdrawiam, Łyku
 
     
heniek

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 140
Wysłany: 2012-03-27, 16:01   książka

Marianku jakbyś zamawiał to zamów o jedną więcej np dla mnie( oczywiście kasa już czeka)
serdeczne dzięki Heniek :mrgreen:
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-27, 16:32   

To może są jeszcze inni chętni? Na razie zamówiłem dwie (dla siebie i dla ASW), na razie jeszcze nie potwierdzili zamówienia, więc mogę domówić. Byle tylko nie zwariowali jak im zacznę zamówienie zmieniać co godzinę ...:-)

Heniu, a patrzyłeś może do swojego maila? Masz w nim info o ramie do szrotowozu...
_________________

 
     
heniek

Dołączył: 09 Kwi 2009
Posty: 140
Wysłany: 2012-03-27, 20:00   

Marian nie wiem na jaki adres to wysłałeś .na gmailu nic nie mam
 
     
Witek Kardyś 


Wiek: 38
Dołączył: 05 Wrz 2010
Posty: 59
Skąd: Warszawa/Pabianice
Wysłany: 2012-03-27, 21:43   

Ja też dopisuję się do zamówienia na książkę.
 
     
SSS B.Kieliszek 

Dołączył: 22 Mar 2010
Posty: 16
Wysłany: 2012-03-27, 23:41   

Marian to jedna dla mnie zamów , ja odbiorę przy okazji jak będziesz miał i będziesz .Pozdrowienia dla ciebie i lotniczej braci .Jakie piękne ostatnio były cumulusy w rejonie lotniska Turbia.
 
     
Marian 
Marian


Dołączył: 26 Sie 2010
Posty: 429
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-03-30, 11:49   

Książki już są u mnie. Bardzo profesjonalnie wydane i dostarczone - szacunek dla organizatora :-) Od zamówienia do dostarczenia 3 dni, z zapłatą po wysyłce!!!

Wezme je ze sobą do Stalowej w ten weekend.

Pozdrawiam

Marian
_________________

 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 8